تصویر پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

.

 


بسم الله الرحمن الرحیم

ارتباطات در قرن حاضر نقش مهم، سازنده و مؤثری در گسترش روابط و رشد و تحول همه جانبه جوامع دارد.
 عنصر "روابط عمومی" امروز درکشور بیش از هفت دهه از حیات خود را سپری کرده است و فراز و نشیب ها و تجربیات فراوانی را به دست آورده است.
در عصر حاضر و با وجود بیشمار شدن رسانه ها و حجم وسیع اخباری که در صحت و سقم آنها اطمینانی وجود ندارد، این تدبیر روابط عمومی هاست که با مهندسی افکار عمومی و اقدامات عاجل از انتشار شایعه درجامعه جلوگیری می‌شود.
 
روز ارتباطات و روابط عمومی فرصت خجسته ای است تا همه فعالان عرصه ارتباطات برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند، با رعایت اخلاق و انصاف در عملکرد خود تلاش کرده و جایگاه این حرفه را در جامعه اسلامی بیش از پیش ارتقا بخشند.

به طور حتم جهان با تحولات شگفت‌ انگیز حوزه فناوری‌‌های نوین ارتباطی بسیار كوچكتر از اندازه واقعی خود به نظر می‌رسد و انسان‌ها هم به هم نزدیك‌تر شده اند و در این میان، روابط‌عمومی ها با تلاش آگاهانه و موثر خود در راستای اطلاع رسانی و شفاف سازی، به عنوان پلی برای ایجاد و حفظ ارتباط یك مجموعه با دنیای خارج از آن و‌معرفی واقعیت ها به مردم نقش آفرینی می کنند.
اینجانب ضمن شادباش  ۲۷ اردیبهشت "روز ارتباطات و روابط عمومی" به تلاشگران خستگی ناپذیر این عرصه مهم در همه دستگاه ها و ارگان های جزیره زیبای قشم، از پیشگاه یگانه خالق مهربان و بی همتا برای همه دست اندرکاران این حوزه آرزوی توفیق روزافزون دارم.

حمید رضا مومنی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل
سازمان منطقه آزاد قشم

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.